亚洲日韩国产AV中文字幕

<label id="u34ho"></label>

<code id="u34ho"></code>

<code id="u34ho"></code>

  <tr id="u34ho"><sup id="u34ho"></sup></tr>
  • banderolë lazer filtri për prerje lazer-artë
  • banderolë makinë prerëse lazer-vizion SGIA
  • Sistemi i banderolave ​​me lazer Galvo
  20181226210201

  MIR W SE VINI N TO LASER të artë

  LASER GOLDEN përqendrohet në ofrimin e zgjidhjeve lazer inteligjente, dixhitale dhe të automatizuar.

  Prodhues i sistemeve lazer për prerje, gdhendje dhe markim. Specialist në makinën e prerjes me lazer CO2  dhe  makinën lazer Galvo.

  Nga konsultimi i parë deri tek testet e aplikimit me materialet tuaja të dizajnuara në industri specifike deri tek trajnimet për përdoruesit dhe shërbimin në të gjithë botën - GOLDEN LASER ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse me lazer, jo vetëm një makinë të vetme!

  MAKINAT E REKOMANDUAR

  Prodhim preciz duke ndjekur shkëlqyeshëm

  Me përvojë 20-vjeçare në industrinë e lazerit, duke zhvilluar vazhdimisht dhe duke përdorur teknologji të përparuar, GOLDEN LASER është bërë një prodhuesi kryesor i makinave lazer me aftësi të sofistikuar të personalizimit.
  GOLDEN LASER ju ofron zgjidhje profesionale lazer për industrinë tuaj specifike të aplikimit - për t'ju ndihmuar të rrisni produktivitetin, të thjeshtoni procedurën e përpunimit dhe të fitoni më shumë fitime.
  Në tregun e huaj, GOLDEN LASER ka krijuar një rrjet të pjekur të marketingut në më shumë se 100 vende dhe rajone në të gjithë botën, me produktet tona konkurruese dhe sistemin e inovacionit të orientuar drejt tregut.
  亚洲日韩国产AV中文字幕
  <label id="u34ho"></label>

  <code id="u34ho"></code>

  <code id="u34ho"></code>

   <tr id="u34ho"><sup id="u34ho"></sup></tr>