亚洲日韩国产AV中文字幕

<label id="u34ho"></label>

<code id="u34ho"></code>

<code id="u34ho"></code>

  <tr id="u34ho"><sup id="u34ho"></sup></tr>
 1. 

  Prerja me lazer e qilimit të avionëve për industrinë e aviacionit - Wuhan Golden Laser Co, Ltd

  Prerja me lazer e qilimit të avionëve për industrinë e aviacionit

  Teknologjia lazer përdoret gjerësisht në fushën e aviacionit dhe hapësirës ajrore, të tilla si prerja me lazer dhe shpimet për pjesët e avionëve, saldimi me lazer, veshja me lazer dhe prerja me lazer 3D. Ekzistojnë lloje të ndryshme të makinave lazer për një proces të tillë, p.sh. lazer me fuqi të lartë CO2 dhe lazer me fibra për materiale të ndryshme. Goldenlaser ofron zgjidhjen e optimizuar të prerjes me lazer për tapetin e avionëve.

  Metoda tradicionale e prerjes së tapetit të aviacionit është prerja mekanike. Ka pengesa shumë të mëdha. Skaji i prerjes është shumë i dobët dhe është i lehtë për t'u shkatërruar. Ndjekja gjithashtu duhet të prerë manualisht buzën dhe pastaj të qepë buzën, dhe procedura pas përpunimit është e ndërlikuar.

  Për më tepër, qilimi i aviacionit është jashtëzakonisht i gjatë. Prerja me lazer është mënyra më e lehtë për prerjen e saktë dhe efikase të tapetit të avionëve. Lazeri mbyll automatikisht buzën e batanijave të avionit, nuk ka nevojë për qepje më pas, i aftë për të prerë përmasa jashtëzakonisht të gjata me precizion të lartë, kursen punën dhe me fleksibilitet të lartë për kontrata të vogla dhe të mesme.

  181102-1
  prerja e qilimave të avionëve

  Materialet e Aplikuara për Qilima të përshtatshme për prerjen me lazer

  Najloni, jo të endura, polipropileni, poliesteri, pëlhura të përziera, EVA, lëkura etj.

  Rëndësia kryesore e prerjes me lazer për batanijen e aviacionit

  Mbyllni buzën e qilimit automatikisht, nuk ka nevojë të qepni përsëri.

  Tabela transportuese përparon automatikisht materialet në tryezën e prerjes, nuk ka nevojë për ndërhyrje manuale gjatë prerjes, duke kursyer kostot e punës.

  Prerje me precizion të lartë për modele super të gjata.

  Zbatime të ngjashme

  Zbatime të ndërlidhura të qilimave që janë të përshtatshme për prerjen dhe shënjimin me lazer

  Qilimat e Zonës, Qilimi i Brendshëm, Qilimi i Jashtëm, Doormat, Mat Car, Inlaying Carpet, Yoga Mat, Det Mat, Carpet Aircraft, Carpet Floor, Logo Carpet, Aircraft Cover, EVA Mat, etc.

  qilim
  qilim
  qilim 3

  Rekomandimi i makinës me lazer

  Modeli Nr .: CJG-2101100LD

  Gjerësia e tryezës së prerjes është 2.1 metra, dhe gjatësia e tryezës është e gjatë mbi 11 metra. Me Tabelën X-të gjatë, ju mund të prerë modele super të gjata me një shkrepje, nuk ka nevojë të prisni gjysmën e modeleve dhe më pas të përpunoni pjesën tjetër të materialeve. Prandaj, nuk ka asnjë hendek qepjeje në pjesën artistike që krijon kjo makinë. Projektimi i tryezës X-të gjatë përpunon materialet saktësisht dhe në mënyrë efikase me pak kohë të ushqyerit.

  Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

  Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  亚洲日韩国产AV中文字幕
  <label id="u34ho"></label>

  <code id="u34ho"></code>

  <code id="u34ho"></code>

   <tr id="u34ho"><sup id="u34ho"></sup></tr>